Македонци набиха Пирин пред погледа на бъдещия треньор на орлетата

пирин

Пирин (Благоевград) отстъпи с 1:3 на отбора на Беласица (Струмица) от Северна Македония в контролна среща, която се игра в село Рилци.

Срещата беше изгледана от сочения за нов старши треньор на „орлетата“ Иван Стойчев, но съставът и промените в тази среща бяха приоритет на помощника Станислав Бачев, който раздели тима на два равностойни състава.

Гостите от Струмица откриха резултата в 8-ата минута чрез сърбина Душан Савич. В 30-ата Мартин Мирчевски удвои след грешка в лявата част на защитата на пиринци. Янев вкара красиво с глава в 68-ата минута, засичайки центриране от десния фланг. Две минути преди последния съдийски сигнал ветеранът Зоран Балдовалиев от дузпа оформи крайното 1:3.