ЦСКА 1948 взе своето в Разград и изхвърли Арда от тройката на Втора лига

цска 1948

ЦСКА 1948 постигна трудна победа с 1:0 като гост над дубъла на Лудогорец. Единственото попадение в срещата вкара Андон Гущеров в 70-ата минута, когато засече подаване на Димо Атанасов отляво.

„Червените“ имаха надмощие през по-голяма част от мача. През първото полувреме няколко сериозни пропуска направи Денислав Александров. В 28-ата минута крилото удари и греда.

В 34-ата минута Мариян Огнянов пропусна сам срещу Наумов.

Втората част не предложи толкова интересни положения, като едва в 70-ата минута възпитаниците на Петко Петков стигнаха до гол.

В края дебют за „червените“ направи Айкут Рамадан.

С успеха ЦСКА 1948 измести Арда от третото място във временното класиране. Тимът от Кърджали утре гостува на Локомотив (Горна Оряховица).