От последните минути: Сектор „Б“ улесни Дерменджиев! Избра първият титуляр за ЦСКА!

милош цветкович михаил милчев християн василев витоша левски

Левски води с 2:0 на Витоша (Бистрица) на полувремето на мача помежду им на националния стадион. Очаквано за работния ден и началният час – 17:00 ч., по трибуните няма много фенове, но все пак в култовия за „синята“ агитка сектор „Б“ има нелошо присъствие на привърженици. И те май улесниха избора на Георги Дерменджиев кой да води атаката на Левски в неделното дерби с ЦСКА.

Секунди след попадението за 2:0 от южната трибуна започнаха да скандират името на голмайстора Станислав Костов. Благоевградчанинът се разписа в 42-та минута и веднага се поклони пред феновете. За него това бе 17-и гол през сезона.

Оставеният на пейката днес Валери Божинов има 7 гола през есента с екипа на Ботев (Враца), а през уикенда пропусна отличен шанс да отбележи при повторния си дебют със синята фланелка.

Снимка: Булфото