Героят на Септември разкри какво му е казал съдията на полувремето за незачетения гол на Локо Пд

Септември ЦСКА (3) Янко Георгиев

Вратарят на Септември Янко Георгиев разкри след победата с 2:0 като гост на Локомотив в Пловдив, че не е бил сигурен дали топката не е преминала голлинията след удара с глава на Димитър Илиев. Георгиев изби, а капитанът на „черно-белите“ поиска попадението да бъде зачетено, но съдията Никола Попов прецени, че топката не е преминала с целия си обем голлинията.

„Не разбрах веднага дали съм спасил, но на полувремето попитах страничния съдия и той ми каза, че са гледали повторението и са сигурни, че няма гол. Щом съдиите така са отсъдили, значи няма гол, а щом няма гол, аз съм щастлив“, каза Георгиев.