Коко го няма, но и с Крюшо става черно тото с Локо! Черно-белите имали егати мач в Турция

7 Dni Sport12.02.2019
контрола

Букмйкъри искат разследване на над 15 контрооли в Турция тази зима, една от които е Локомотив Пловдив – Беласица Струмица.

„Черно-белите“ победиха с 4:1, като до 46-ата минута македонците направиха всичко възможно да получат 4 гола. В самия край на срещата пък Езе направи идиотска дузпа, за да вкарат „приятелите“ от Струмица почетен гол.

Интересното е, че още веднага след мача в социалните мрежи, както и в някои черно-бели групи бе поставен въпроса за редовността на този мач.

Вчера допълнително масло в огъня пък наляха от спортно шоу „Гонг“. Там докато обсъждаха представянето на българските отбори през зимата стигнаха и до Локомотив. Част от журналистите, които са гледали въпросната среща наживо, така се изсмяха на този мач и отказаха да го коментират с мотива, че е е било срамна работа.