Дубълът на Рубин надви Славия с два гола за минута и половина

Славия Цска 2ро 23

Отборът на Славия загуби с 0:2 от дубъла на Рубин в контролна среща, която се игра в турския град Сиде. Попаденията отбелязаха Зиганшин и Циганков, съответно в 72-ата и 73-ата минута.

Първото полувреме не предложи много положения за гол. Първият точен удар за Славия дойде в 21-ата минута, но вратарят на Рубин спаси изстрела на Преслав Петров. В 28-ата минута Павел Виданов също отправи шут, който беше спасен от Янович.

През втората част също нямаше много опасности пред двете врати. Въпреки това, руснаците успяха да стигнат до два гола в рамките на 90 секунди. Първо Зиганшин се разписа в 72-ата минута, а малко след това Циганков удвои аванса на Рубин.

СЛАВИЯ – РУБИН II 0:2

0:1 Зиганшин (72′)
0:2 Циганков (73′)
Славия: Стергиакис, Родригес, Виданов, Станисавйевич, Петров, Гамаков, Златков, Бара, Кръстев, Боримиров, Мицански

Рубин II: Янович, Валюев, Смелов, Яковлев, Губанов, Седов, Макаров, Морозов, Каримов, Николаев, Шолох