Заги обяви на кой чужденец на проби ще даде договор след скучен хикс с 10-ия в Полша

Славия тренировка 6

Славия и Арка (Гдиня) не се победиха в контролна среща, играна в Алания.Съперниците създадоха твърде малко интересни положения и логично двубоят приключи при 0:0.

В 22-ата минута Димитър Велковски стреля хубаво от пряк свободен удар, но на около метър от целта.

На полувремето и двамата треньори извършиха куп смени, което доведе до спад в и без това не особено високото темпо на игра. „Белите“ не допуснаха опасности пред собствената си врата, но и не създадоха такива пред противниковата.

“Доволен съм от всичко, което направихме. Получи се един резултат, от който имахме нужда. Играхме срещу един силен отбор. Доволен съм от испанеца Муньос, който е на проби. Много е близо до договор с клуба. Тасевски и Ради Кирилов тренират с кондиционния треньор”, заяви треньорът Златомир Загорчич след мача.