Локо (ГО) приключи годината с шамар по Лудогорец, вратарят стана герой

1

„Локомотив” (Горна Оряховица) завърши годината с победа, вземайки трите точки от домакинството си на дублиращия отбор на „Лудогорец”. Тихомир Кънев донесе трите точки, отбелязвайки за 1:0 в 30-та минута на последния мач във Втора лига за 2018 г. Герой на мача обаче стана вратарят Евгени Александров, който спаси няколко чисти положения на „орлите”.

Трите точки издърпаха „Локомотив” до 9-то място във временното класиране – на равно отстояние от четвъртото място, където е ЦСКА 1948, и от предпоследното, където е „Кариана”.

Веднага след този мач футболистите ще получат кратка почивка. Новият старши треньор Красимир Мечев е обявил първата тренировка за новата година на 8 януари. Дотогава трябва да има яснота по селекцията. Очакват се поне 4-5 нови футболисти, които да вдигнат нивото за пролетния полусезон.