ЦСКА тресна Кюстендил, фенове скачат да бият съдията

Българска армия, ЦСКА, фенове

Юношите на ЦСКА до 14 години победиха Кюстендил с 4:0 в реванша от четвъртфиналите за Купата на БФС и с общ резултат 7:1 се класираха за 1/2-финалите в турнира, пише клубният сайт на ЦСКА.

Резултата откри Георги Димитров в 25-ата минута. Шест минути по-късно домакините от Кюстендил останаха с 10 души, след като за две минути техен футболист получи два жълти и съответно червен картон. При тази ситуация хора от публиката нахлуха на терена и потърсиха саморазправа със съдията.

В 64-ата и 69-ата минута Димитров оформи своя хеттрик с нови два гола. Крайното 4:0 за ЦСКА-София оформи Майкъл Рангелов в заключителните секунди на добавеното време.

На полуфиналите червените ще се изправят срещу Левски, Лудогорец или Ботев (Пловдив).