Царете продължават по график за елита след нов обрат

7 Dni Sport10.11.2018
Царско Село Ботев Гълъбово (25)

Отборът на Царско село записа победа с 2:1 над Кариана (Ерден) като гост в мач от 14-ия кръг във Втора лига.

Резултатът бе открит от домакините в 32-ата минута чрез попадение на Ивелин Илиев, който направи много хубав пробив отляво и с плътен удар към далечния ъгъл реализира за 1:0. Десет минути по-късно обаче, „царете“ изравниха, когато Антонио Георгиев порази вратата на Кариана.

В 65-ата минута, обратът за гостите от София бе пълен, след като Георги Минчев се разписа от дузпа.

След този успех, Царско село продължава да е лидер във временното класиране с актив от 37 точки, докато вторият Монтана е с 30. Кариана пък е 14-ти с 12.