Царете продължават похода към елита! Ботев мечта 7 минути за сензацията (СНИМКИ)

Царско Село Ботев Гълъбово (14)

Царско село записа 11-а победа във Втора лига и продължават похода си към елита на българския футбол. Тимът на Никола Спасов спечели с 3:1 домакинството си на коравия състав на Ботев (Гълъбово), въпреки че му се наложи да прави обрат. Методи Костов изведе гостите напред в 25-та минута, а 5 минути по-късно Реян Даскалов изпусна дузпа. Само 120 секунди след това Божидар Кацаров все пак изравни, а в 37-та минута той донесе и преднината с втори гол. В края на второто полувреме Илиян Йорданов подпечата победата на Царско село с трето попадение.