Истински ужас: Не е истина каво изтърпя грешника за Левски, след резила във Варна (Снимки)

7 Dni Sport01.11.2018
Заснемане

Невероятна драма прати Черно море на четвъртфинал за Купата на България и изхвърли Левски от турнира.

„Моряците“ за пореден път разплакаха „сините“, след като победиха със 7:6 след изпълнение на 12 дузпи.

В грешник за столичани се превърна Фелипе Нашименто, който се появи в 120-ата минути, само за да изпълни дузпа.

След пропуска и загубата на „сините“ социалните мрежи буквално прегряха с колажи около неговото изпълнение. Видео пък с пропуска само за 13 часа има над 62 000 гледания.