Жесток удар за Ботев Пд след триумфа срещу ЦСКА 1948! Канарчетата окуцяха тотално за сблъсъка с Верея

Ботев -тренировка 03

4 са вече проблемите пред Николай Киров след вчерашната победа над ЦСКА- 1948 за Купата на България.

Кристиян Димитров и Даниел Кайзер пропуснаха срещата и са под въпрос за гостуването на Верея в неделя.

След вчерашния мач има още двама с контузии, пише Plovdivnews.bg. Радослав Терзиев бе принудително заменен в средата на първото полувреме след тежък удар в главата. Той е имал световъртеж след мача и днес ще се прецени състоянието му.

В края на мача Серкан Юсен получи удар от съперников играч и е с обърнат глезен. Той напусна терена и последните 5 минути Ботев игра с 10 футболисти.

Днес жълто- черните започват подготовка за гостуването на Трейс Арена в неделя от 17:30 часа.