Мартин Бонев и Рая Стайкова спечелиха Регионално до 10г. в Пазарджик (Снимки)

7 Dni Sport10.09.2018
22

Мартин Бонев ТК „Димитровград“ и Рая Стайкова ТК „Свиленград“ спечелиха първите места на Регионален турнир по тенис за момчета и момичета до 10 год. в Пазарджик. Надпреварата от календара на БФТенис се проведе на кортовете на ТК „Пазарджик“. В състезанието взеха участие деца от София, Пещера, Стара Загора, Пазарджик, Пловдив, Димитровград, Шумен, Смолян, Хасково и Свиленград.

При момчетата Мартин Бонев ТК „Димитровград“ победи във финала Александър Джамбазов ТК „Августа Траяна“, гр.Стара Загора с 4:0. В спор за третото място Димитър Станков ТК „Албена“, гр.Пловдив се наложи с 4:0 над Кристиян Стефанов ТК „Диана“, гр.София.

При момичетата Рая Стайкова ТК „Свиленград“ спечели четири победи и заслужено триумфира с първото място. Втора се класира Антония Станева ТК „Славия“, гр.София, трета е Магдалена Сендова ТК „Албена“, гр.Пловдив, а четвърта Рая Иванова ТК „Хасково 2015“.