Звезда на ЦСКА и скорошна шампионка на България се самоуби в София, скочи от 11-ия етаж

1

Около 10.30 часа сутринта републиканската шампионка по борба – унгарката Жанет Немет, се е самоубила, като е скочила от 11-тия етаж на блок за спортисти в столичния комплекс „Диана“, съобщиха от СДВР.

И в момента на мястото гъмжи от полиция. Отскоро Немет се състезава за женския отбор по борба на ЦСКА.

Унгарката, която вече има и български паспорт, бе сред успешните състезателки на националния тепих. През този месец Немет отново завоюва държавната титла в тежката категория – до 76 килограма, затвърждавайки позицията си сред водещите имена в женската ни борба.

По време на лагерите за подготовка тя тренира заедно с други елитни състезателки, сред които и световната шампионка Биляна Дудова – нейна съотборничка и в ЦСКА. Според полицейските ни източници Дудова и Немет са били и съквартирантки в стаята на 11-тия етаж в комплекс „Диана“, от която е скочила унгарката.

32-годишната Немет има зад гърба си редица национални отличия и неведнъж е доказвала качествата си на тепиха, печелейки титли в тежката категория на държавните първенства.


За нас

7DniSport.bg е дело на хората, които докато работеха в едноименния вестник, той бе най-четения спортен всекидневник в България!

Ние си тръгнахме, когато видяхме, че идват гробокопачите!

Сега пак сме тук! С Вас, които искате истинска, а не ведомствена журналистика!

7DniSport.bg е част от 7 DNI MEDIA GROUP


КОНТАКТИ