Ботев Пд дължи на община Пловдив над 300 000 евро за стадиона, Локо – „само“ 70 000

Ботев Пловдив и Локомотив Пловдив мизерстват и не си плащат наемите към Община Пловдив за стадионите, които и без това ползват на много ниски цени.
Справка в сайта на Община Пловдив показва, че към днешна дата задълженията на „черно-белите” са около 70 000 евро – изцяло за наеми на „Лаута”.
Ботев Пловдив пък дължи около 318 000 евро, натрупан и и със съдействието на НЕсобственика Илиян Филипов
Или казано по-просто – двата най-големи футболни клуба в Пловдив дължат на общината близо 400 000 евро.



