От Ботев Пд със спешна реакция: 1100! Благодарим ви! И ще ставаме още повече

Ръководството на ПФК Ботев похвали привържениците на отбора, като освен това им благодари за активността им през последните 24 часа.
Повод за реакцията на „жълто-черния“ клуб стана фактът, че над 1100 ботевисти вече са изтеглили новото официално клубно мобилно приложение Ultrafan.
Ето какво написаха по темата от ПФК Ботев в официалната клубна страница във Фейсбук:
Благодарим ви за интереса към новия дигитален дом на „жълто-черните“. Радваме се, че толкова много привърженици избраха да бъдат част от общността още в първите часове след старта.
В приложението ви очакват интересни изненади, специално съдържание и възможността да бъдете още по-близо до любимия клуб.
Очаквайте ексклузивни новини около селекцията на „канарчетата“, както и всичко най-важно за старта на лятната подготовка в приложението Ultrafan



