mt си изсмука новина от задника: Кюстендилеца ще решава на кого да се продават карти за Сектор Г

Тарторът на „червената“ агитка Иван Велчев-Кюстендилеца ще контролира до известна степен на кого се продават абонаментите карти за Сектор Г.
Очаква се те да са най-търсени, пише „Мач Телеграф“.
Според вестника с отпаднала необходимост на трибуната щели да бъдат само привърженици, които са били част от агитката на ЦСКА през годините.
Това обаче е информация, изсмукана от пръстите, тъй като системата на продажба на карти е такава, че Кюстендилеца няма никакъв достъп до нея, камо ли влияние…



