От Етър съобщиха доволно: Един от най-добрите ни нападатели остава в отбора

Етър преподписа с централния нападател на тима Тома Ушагелов.
„Деветката официално удължи договора си с „виолетовите“ и ще остане част от отбора и през следващия сезон. Със своята борбеност, характер и присъствие в атака, Ушагелов се утвърди като важна част от състава на Етър.
Ръководството и спортно-техническият щаб изразяват удовлетворение от постигнатото споразумение и вярват, че Тома ще продължи да помага на отбора със своите голове, енергия и себераздаване на терена.
Пожелаваме му здраве, успешен сезон и още много паметни моменти с виолетовия екип! „, написаха „виолетовите“.



