Давате ли си сметка какво направи ЦСКА тази нощ? Продължи след клането на еничара Гребенчарски!

Знаете ли какво е да те прострелят на последния метър от спасението ти?
Да те гръмнат, когато виждаш светлината на надеждата? Да не ти дадат да минеш границата към доброто?
Хиляди, милиони са такива световни случаи през годините.
Нещо подобно се случи на ЦСКА днес! В 95-ата минута Годой вкара НАПЪЛНО РЕДОВЕН ГОЛ, когато се появи Гребенчарски. Викнаха го и го отмени. Защото беше втълпено, че е от ЦСКА. Не е! Еничар е! И се опита като Караибрахим да довърши ЦСКА.
99% процента от хората гръмнати, когато виждат живота, отказват да продължат. Отказват се, защото това е заложено в нас. В такива ситуации огромна част от хората губят желание да продължат. Предават се.
ЦСКА не го направи! Не се предаде! Продължи напред след Гребенчарски и клането в 95-ата минута.
Защото е ЦСКА! И защото купата му принадлежеше!



