В ЦСКА дават ли си сметка, че не спечелят ли купата, отиват на ебати финала!?

След един от мъчните му мачове в ЦСКА тази година, треньорът Христо Янев заяви, че не се ли класират червените за Европа, всички трябва да си обират крушите.
Сряда е денят на тези круши! Не вдигнат ли купата, ще се окажат гнили. И ненужни за евротурнирите.
Защото при загубен финал от Локо Пд, се задава ебати финала в Разград.
ЦСКА е на точка зад Лудогорец. Падне ли в сряда, уикенда трябва да играе за победа в Делиормана. В противен случай „Армията“ ще бъде открита в пореден сезон без мачове в евротурнирите.
Което е самоубийствено!
Янев, ЦСКА, всички в червено трябва да са наясно, че в последните няколко кръга сметките на Лудогорец сочат към точно такъв финал. След който делиорманци да отидат на бараж с Черно море с победа над ЦСКА. И на този бараж, Кирил Домусчиве ще решава ще мести ли проекта край морето или ще го рестартира в Разград.
Т.е. няма вариант, в който ЦСКА да се измъкне сух от Делиормана.
Сега разбрахте ли: Финалът с Локо Пд е финал на квадрат!



