Няма да мърда от Левски!? Майкон с интересен пост, феновете го разтълкуваха

Защитникът на Левски Майкон направи публикация по повод спечелената от сините титла.
Левият бек сподели, че е много щастлив от постижението заради феновете на отбора.
Мнозина изтълкуваха това като ясен знак, че бразилецът ще остане на „Герена“.
„Постижение, което завинаги ще остане в живота ми и в историята на този клуб. Много съм щастлив, че бях част от това и че донесохме радост на тези фенове, които толкова много ни подкрепяха“, написа Майкон в Инстаграм.



