Илиан Илиев си тръгва от Черно море на 29-ти май, дори да спечели баража за Европа

payimage-689308

Дългогодишният старши треньор на Черно море Илиан Илиев ще напусне стадион „Тича“ след края на сезона.

„Мач Телеграф“ съобщава, позовавайки се на източници във Варна, че специалистът, който постави няколко рекорда на Първа лига, смята да промени обстановката и сам е изявил желание да се оттегли от поста. Възможно е той да промени решението си, но това е малко вероятно, като всичко ще бъде обявено след баража за Европа, ако варненци стигнат до него на 29-ти май.

Очаква се да има промяна в ръководството на клуба с назначението на бившия капитан Даниел Димов като спортен директор.

Припомняме, че няколко пъти през сезона Илиан Илиев намекваше, че може да си тръгне, след като Черно море  се издънваше. Отделно специалистът, който води паралелно „моряците“ и националния отбор на България в продължение на близо две години, беше привикал на „Тича“ Веселин Бранимиров, за да го наследи на поста, ако се вземе решение да води само държавния тим.

Каквото и да стане през лятото, Илиан Илиев ще си остане легендарна фигура в Черно мори и като футболист, и като треньор.


За нас

7DniSport.bg е дело на хората, които докато работеха в едноименния вестник, той бе най-четения спортен всекидневник в България!

Ние си тръгнахме, когато видяхме, че идват гробокопачите!

Сега пак сме тук! С Вас, които искате истинска, а не ведомствена журналистика!

7DniSport.bg е част от 7 DNI MEDIA GROUP


КОНТАКТИ




Бюлетин


    Категории