Левски тренира в отлично настроение, готов е да помете Лудогорец преди да вдигне титлата утре

Хулио Веласкес изведе играчите на Левски на последна тренировка преди мача с Лудогорец. В събота новите шампиони посрещат старите, а след двубоя „сините“ ще бъдат наградени.
Играчите бяха във видимо приповдигнато настроение, което е напълно нормално с оглед сезона, който Левски направи. Столичани гонят първа победа над Лудогорец през кампанията.
Левски няма нито една загуба на своя стадион „Георги Аспарухов“. Отборът направи 0:0 с Лудогорец на „Герена“, а в Европа също стигна до нулеви ремита с Апоел Беер Шева и Брага.
Всичко останали мачове в дома на шампионите завършиха с победа за състава на Веласкес.
Припомняме, че престоят на испанеца в Левски започна точно с победа над Лудогорец с 2:1.



