Иван Станев остава начело на Нефтохимик, обеща нещо важно на волейболните фенове в Бургас

Бившият национал Иван Станев остава начело на волейболния Нефтохимик и следващия сезон. Самият той потвърди новината.
„Израснал съм в този клуб. За мен това не е просто работа, а отговорност. Радвам се, че ще имам възможността да продължа да се развивам и като треньор. Да, оставам начело на отбор“, обяви Станев.
Искам да благодаря на феновете за подкрепата през целия сезон. В трудните моменти те бяха до нас и ни даваха сила да продължим. Пълната зала „Младост“ показва какво означава този отбор за хората и колко е важна връзката помежду ни. Обещаваме, че ще продължим да работим, да се развиваме и да даваме всичко от себе си, за да ги радваме. Най-доброто предстои, закани се треньорът на Нефтохимик.



