Нещо ще се случва в Стара Загора: Кметът поздрави Берое, босът обеща скоро пари

7 Dni Sport04.05.2026
1

За първи път от доста време насам кметът на Стара Загора Живко Тодоров поздрави тима след победа.

„Браво Берое!“, написа градоначалникът в страницата си във Фейсбук, прилагайки снимка от крайния резултат – 3:0 над Славия.

Двубоя изгледа собственикът Ернан Банато, който е разговарял с отбора и е обещал, че в най-скоро време ще се издължи. Работи се усилено и върху финансовото стабилизиране на клуба, съвместно с общината./ „Тема спорт“


За нас

7DniSport.bg е дело на хората, които докато работеха в едноименния вестник, той бе най-четения спортен всекидневник в България!

Ние си тръгнахме, когато видяхме, че идват гробокопачите!

Сега пак сме тук! С Вас, които искате истинска, а не ведомствена журналистика!

7DniSport.bg е част от 7 DNI MEDIA GROUP


КОНТАКТИ




Бюлетин


    Категории