След футболистите, и волейболистите на Левски станаха шампиони, взеха четвъртия мач в Бургас

Левски София триумфира с трета поредна титла във волейболното първенство на България при мъжете!
В четвърти мач от финалната серия „сините“ се наложиха драматично с 3:2 (25:17, 25:27, 16:25, 25:19, 15:7) като гости на Нефтохимик 2010 пред 1500 зрители в зала „Младост“ в Бургас.
„Сините“ спечелиха серията с 3-1 успеха.В началото на сезона Левски спечели и Суперкупата на България. Левски извоюва трета поредна титла под ръководството на Николай Желязков.
Стоил Палев бе избран за MVP на финала.
Тодор Скримов заби 20 точки (3 аса, 50% ефективност в атака, 18% перефектно и 41% позитивно посрещане – +13).
Гордан Люцканов добави 19 точки (1 ас, 4 блока, 44% ефективност в атака, 19% перфектно и 48% позитивно посрещане – +7).
Тодор Скримов бе избран за MVP на сезона.



