Феновете на Славия напомниха на Венци за Маджо: Кой си ти, че да продаваш Славия!?

7 Dni Sport28.04.2026
Футбол - Славия - Арда

Част от привържениците на Славия излязоха с позиция адресирана към Венцеслав Стефанов.

Вчера президентът на „белите“ обяви, че е готов да продаде клуба, ако ултрасите намерят кандидат-купувач.

Днес му казаха, че клубът не е негов, напомняйки, че по документи се води на хора, близки на Младен Михалев – Маджо.

Ето какво написаха по този повод „Слависти“ на официалната си страница в социалните мрежи:

„Как се продава нещо което не е твое, Венци?

Господин Стефанов,

ако можем да Ви наречем господин изобщо след вчерашните Ви жестове и прояви на агресия.

На тези години ние съжалявяме Вас за инфантилното поведение.

Да, дойдохте,

но „режехте глави и заплашвахте“ деца на по 15г. Поведението Ви не изглеждаше отстрани като да искахте да поговорим.

Как след всичко излъчено в ефир имате наглостта за пореден път да петните феновете???

Как един журналист нямаше смелостта да попита за въпросния жест???

Останали били безмълвни, но ние няма!!!

А до здравето през последните 30години, и ние сме си го остави ли там – на стадиона в надежди за нещо по-добро.

В типичния си глуповат стил говорите за раздаване на „огромната“ сума от 20 евро, с които някой е бил стимулиран да протестира.

Любовта към Славия и омразата към „ръководството“ не се е измервала и никога няма да се измерва с пари!!!

Хората вече и пари да им се дават не стъпват, защото ги изгонихте.

Относно някакво кафене, което сме искали-паметта пак Ви изневерява. Миналата седмица беше магазина, сега кафене сме искали.

Поне лъжите гледайте да са едни и същи!

За футболистите хубаво, че само разбор им се прави.

В любимия ви Левски ги и събличат!

До миналия месец не знаехте кой е официалния фен магазин на клуба и кой „поддържа“ страницата на клуба, днес вече „Фейсбук“ ползвате.

Това е чудесно!

Значи до Вас благодарение на вашите „ушета“ достига всичко което искаме да изкажем.

А за съда- да, определено ще се видим там!!!

Вместо да продължавате да натоварвате славистите с присъствието си и лъжите които бълвате, е най-добре да се оттеглите в пенсия!

По-добре късно отколкото никога!!!

Щетите от „великото Ви управление“ могат да бъдат оправени макар и трудно.

Славизмът не е бизнес!!!

Завършваме с един риторичен въпрос :

Как се продава нещо, което не е твое?“


За нас

7DniSport.bg е дело на хората, които докато работеха в едноименния вестник, той бе най-четения спортен всекидневник в България!

Ние си тръгнахме, когато видяхме, че идват гробокопачите!

Сега пак сме тук! С Вас, които искате истинска, а не ведомствена журналистика!

7DniSport.bg е част от 7 DNI MEDIA GROUP


КОНТАКТИ




Бюлетин


    Категории