Босът на ЦСКА бил лично на „Колежа“, договорил нещо много важно с господаря на Ботев Пд

Босът па ЦСКА Валтер Папазки иска новият стадион „Българска армия“ да бъде на най-високо ниво и прави всичко по силите си това да стане.
„Мач Телеграф“ съобщава, че бизнесменът е огледал настоящия най-добър стадион и България — този на Ботев Пловдив, за да почерпи опит от извора.
Папазки е посетил „Христо Ботев“ и се е запознал със специфични детайли около изграждането на съоръжението.
НАЙ-ВАЖНОТО ЗА ЦСКА СЪБРАНО В НАЙ-ЧЕРВЕНИЯ САЙТ – ТУК
Това е станало със съдействието на господаря на „канарчетата“ Илиян Филипов, чиято фирма „ПИМК“ има участие в изграждането на „Българска армия“ и построи „Христо Ботев“.




