В ЦСКА потриват доволно ръце, какви новини само за Джеймс Ето’о от Африка!


Новият страхотен гол на Джеймс Ето’о за ЦСКА предизвика истински възторг в родния му Камерун. Халфът на „армейците“ се разписа за 2:0 в 34-ата минута при победата с 4:0 над Спартак (Варна).
НЕ ПРОПУСКАЙТЕ НИТО ЕДНА НОВИНА ЗА ЦСКА В НАЙ-ЧЕРВЕНИЯ САЙТ – ТУК
Ето’о вкара с прецизен удар от близо 23 метра, при който прати топката в левия ъгъл на вратата на „соколите“. Самият футболист обяви, че попадението му е по-красиво от реализираното срещу Славия.
Различни издания в Камерун отбелязаха, че 25-годишният халф се намира в страхотна форма и от началото на сезона има три гола и четири асистенции.
Джеймс Ето’о даде и ключовото подаване за второто попадение на Леандро Годой срещу Спартак (Варна), с което беше оформено крайното 4:0.
В Африка смятат, че цената на Джеймс расте с всеки изминал мач на „Червените“, които „се превърнаха в непобедим тим в България“.



