Левски с първа победа в първенството, треньорът извъртя всички волейболистки

Левски София постигна първата си победа през сезона в женското първенство по волейбол.
В среща от втория кръг, играна в зала „Левски София“, състезателките на старши треньора Радослав Арсов бяха убедителни срещу Дея спорт и спечелиха с 3:0 (25:18, 25:15, 25:19).
С оглед на хода на двубоя Арсов даде шанс за изява на всички 13 волейболистки, записани в състава.
Най-резултатни с по 8 точки за „сините“ бяха Славина Колева и Мария Златанова. С по 6 завършиха Габриела Найденова и Елена Коларова.



