Изгонен от ЦСКА некадърник няма да играе футбол до януари, харчи си парите от неустойката

Изгоненият от ЦСКА Зюмюр Бютучи все още не може да си намери нов отбор и е взел решение, че ще изчака до януари преди да направи следващата крачка в своята кариера.
Косовският футболист така и не успя дори да загатне за своя потенциал при „червените“, като дълго време беше и контузен.
Припомняме, че бившият директор на ЦСКА Филип Филипов обяви Бютучи за една от перлите в селекцията му.
29-годишният футболист в момента тренира с бившия си отбор Викинг и си харчи парите от неустойката от разтрогнатия договор с ЦСКА.



