Страшен бай Ганьо! С джип за 500 бона Бербатов направи глупост за 50 лева, дойде полиция и…

Рекордьорът по голове за националния отбор на България – Димитър Бербатов е бил глобен от патрулка в близост до паметника „Левски“ за неправилно паркиране.
Той чинно си е платил 50 лева за провинението, съобщи „Телеграф“.
Оказа се, че бившият футболист е имал и други неплатени задължения, които полицаите са му връчили – все за дребни нарушения. Повечето са за говорене по телефон по време на шофиране, та се наложило някогашният голмайстор на Висшата лига да се бръкне и за тях.
Бербатов е бил с новия си „Мерцедес“ G-класа, който си е поръчал съвсем наскоро. Стойността на немската машина е около 300 хиляди лева.



