На „Герена“ притеснени за Марин Петков: Дано не стане пак, както пролетта

На „Герена“ се надяват, че Марин Петков няма да изпадне в дупка, както се случи през пролетта.
Тогава дълго време той не бе в час, след като така и не се стигна до негов трансфер във втория отбор на Милан.
Сега Марин бе спряган за друг италиански тим – Монца. А дори гуро като Джанлука Ди Марцио обяви, че е чакан на Ботуша и сделката се пече.
В крайна сметка обаче Марин засега е на „Герена“. И трябва да свикне с тази мисъл, защото конкуренцията не спи. Нова криза ще бъде фатална за него, защото този път Хулио има достатъчно опции, за да си позволи да го прати на пейката. При това за доста дълго време.
„Мач Телеграф“



