Наш национал продължава да вкарва гол след гол в чужбина

7

Българският национал Ивайло Димитров се разписа при победата на Арарат-Армения (Ереван) с 3:1 като гост на Алашкерт. Мачът беше от петия кръг на първенството в Армения, където Косъма заигра това лято след раздялата си със Славия.

Димитров отбеляза от дузпа срещу Алашкерт – шампионът от миналия сезон. За българския нападател това е четвърти гол в петте изиграни мача до момента в първенството на Армения.

Съотборникът на Косъма – защитникът Георги Пашов, влезе на смяна в 70-ата минута и доигра срещата.

След първите пет кръга Арарат-Армения има 7 точки и е втори в класирането. Лидер е Пюник с 9 точки.