„ЦСКА наливат 300 млн.в „Армията“! Имат публика, Панчарево е оазис! Скоро за Левски 2:2 с тях ще е успех“

1

Популярният фен на Левски – Петър Димитров, направи интересно изказване за ЦСКА и за „сините“.

То се разпространява като топъл хляб в социалните мрежи от привърженици на… „армейците“.

„Това, което става на „Армията“, там се наливат минимум 300 милиона лева. Колоните вече са направени. Май вчера сложиха последната на Сектор „Б“. Панчарево става оазис. Ще се прави база за школата. Тези хора така ще дръпнат… 17 000 е стадионът. Всичко ще бъде в абонаментни карти. Това, което се случва с Лудогорец, нищо не е. Защото тези имат публика. Ще почнат да влизат в Шампионска лига. Ще играят до април месец в турнирите на Европа. Лига на конференциите е точно за такива отбори като нас. А ние ще стоим отстрани и ще викаме: „Спасителят! Спасителят! Вълчо това е направил и онова“… Ако не се вземат мерки много скоро това да се промени, бъдете сигурни, че наистина ще скандираме някога „Хей, чуй, ЦСКА – 2:0, 2:2″, и ще го смятаме като исторически успех, приятели левскари. Мислете!“, казва Димитров.


За нас

7DniSport.bg е дело на хората, които докато работеха в едноименния вестник, той бе най-четения спортен всекидневник в България!

Ние си тръгнахме, когато видяхме, че идват гробокопачите!

Сега пак сме тук! С Вас, които искате истинска, а не ведомствена журналистика!

7DniSport.bg е част от 7 DNI MEDIA GROUP


КОНТАКТИ




Бюлетин


    Категории