Човек на Бойко Борисов продължава да прави чудеса в Пловдив! Не стига, че спаси Марица, ами сега и това

1

Всички деца и юноши от школата на “Марица” вече тренират на новия спортен комплекс до Английската гимназия в Пловдив!

Така се сбъдна една дългогодишна мечта на много хора, които обичат този клуб и са работили за реализирането на този проект.

Всичко това щеше да е невъзможно без активната работа на заместник-кмета на Пловдив Владимир Темелков. Припомняме, че един от най-доверените хора в града на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов спаси Марица на практика от изчезване.

По молба на Христо Стоичков той се ангажира не само със спасението на клуба, но и да вади всеки сезон от джоба си по 300 000 лева лични пари за издръжката му. Както и да привлече нови спонсори, които да върнат старата слава на Маричката!

Изказваме огромни благодарности на благодетеля на “Марица” г-н Владимир Темелков, с чието съдействие клубът получи разрешение за използване на базата! Изказваме благодарности към Община Пловдив и нейните служители, както и към всички, които имат принос за сбъдването на една голяма мечта! Мечта на стотици деца, техните родители, техните треньори, мечта на цели поколения привърженици на “Марица” – школата на клуба да има свой дом, своето малко място в любимия ни Пловдив, написаха пък от ФК Марица.


За нас

7DniSport.bg е дело на хората, които докато работеха в едноименния вестник, той бе най-четения спортен всекидневник в България!

Ние си тръгнахме, когато видяхме, че идват гробокопачите!

Сега пак сме тук! С Вас, които искате истинска, а не ведомствена журналистика!

7DniSport.bg е част от 7 DNI MEDIA GROUP


КОНТАКТИ