Нов проблем за ЦСКА, не дават на „червените“ да посрещнат Ботев Пд и Берое на „Васил Левски“

7 Dni Sport14.06.2024
Футбол - ЦСКА-София - Ботев (Пловдив)

ЦСКА с нов проблем.

Оказва се, че отборът ще има два домакински двубоя в периода 22 август – 30 септември, в който националният стадион ще е затворен. Тегленият жребий за първенството отреди червените да посрещнат Ботев Пд в 7-ия кръг (30 август – 2 септември) и Берое в 9-ия (20-23 септември).

От Борисовата градина имат два варианта за действие.

Основният, по който работят, е да разменят домакинствата със своите съперници – т.е. да им гостуват сега, а да ги посрещнат във втория дял от редовния сезон.

В случай, че някой от Ботев Пд или Берое не приеме това предложение, армейците ще използват един от столичните стадиони – „Александър Шаламанов“ и „Локомотив“ за двубоя.


За нас

7DniSport.bg е дело на хората, които докато работеха в едноименния вестник, той бе най-четения спортен всекидневник в България!

Ние си тръгнахме, когато видяхме, че идват гробокопачите!

Сега пак сме тук! С Вас, които искате истинска, а не ведомствена журналистика!

7DniSport.bg е част от 7 DNI MEDIA GROUP


КОНТАКТИ