Ясно е каква е контузията на Илиян Стефанов, Левски го вдига за карето мачове на смъртта

1

Нападателят на Левски – Илиян Стефанов, се е разминал с тежка контузия, пише Gong. 25-годишният футболист получи травма по време на мача с Хебър в Пазарджик, спечелен от „сините“ с 1:0. Стефанов влезе в игра в 70-ата минута, като замени Рикардиньо. В началото на продължението на второто полувреме обаче се контузи и се наложи да бъде изнесен на носилка, а на негово място се появи Хоакин Фернандес.

Нападателят е преминал прегледи, които са показали, че има мускулна травма, като ще се възстановява около 10 дни. Очаква се той да пропусне следващите два мача на своя отбор – домакинството на Крумовград на 10 март, и гостуването на Етър във Велико Търново на 16 март.

Стефанов ще бъде готов за важните мачове на Левски, които предстоят след това. „Сините“ играят последователно със Славия, Лудогорец, ЦСКА и Черно море.