Вижте какво направи Джемили след края на мача с Арда (Снимка)

djemili2

Левски разби Арда през изминалия уикенд с 4:0 в мач от 22-рия кръг на efbet Лига. Един от голмайсторите в срещата беше Джавад Ел Джемили, който вкара последното попадение в кърджалийската врата минути след началото на второто полувреме.

След края на двубоя мароканския футболист на „сините“ бе хванат как радва фен на Левски, подарявайки му своята фланелка след убедителния успех на своя тим.

До този момент през сезона Джемили има 16 мача, в които е отбелязал 6 попадения и е направил 2 асистенции.

за Левски следва гостуване на Хебър в Пазарджик, като играчите на Николай Костов ще се опитат да вземат крехък реванш след болезненото отпадане за Купата на България от същия съперник в края на миналата година.