ЛЕГЕНДАРНА СНИМКА: Александър Томаш срещу обстрелващите го с ракети бултраси

Локомотив Пловдив, Тренировка, Александър Томаш

На култова снимка се натъкна в Булфото 7DniSport.bg.

Тя е от среща в „Б“ група на 21.04.2012 г., когато на стадион „Беркут“ се срещат фаворитите за промоция Ботев Пловдив и Етър Велико Търново

Пловдивчани обръщат гостите с 3:1  в скандален мач от Източната Б група с трима изгонени. Търновци доиграват срещата с 9 човека, жълто-черните – с 10.

В разправиите червен картон получава и помощник треньорът на Етър Калоян Чакъров. В края на първото полувреме двубоят е прекъснат за няколко минути, тъй като след гола на Етър феновете полудяват и започват да хвърлят димки и предмети към терена. Треньорът на Етър Цанко Цветанов е ударен с бутилка иска прекратяване на мача след разговор с капитана на Етър… Александър Томаш. В в крайна сметка това не става.  Според Цветанов реферът Таско Тасков също е бил ударен в тунела.