Не е истина какво направи треньорът на Ботев 2 пред погледа на Керкез и Попето

1

Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) допусна обрат и загуби с 1:3 от Несебър. Срещата от откриващия пролетен кръг на Трега лига се игра на базата в „Коматево“.

„Канарчетата“ бяха равностойни на лидера в класирането, въпреки че играха с човек по-малко повече от полувреме. Мачът бе наблюдаван от Душан Керкез, Артур Платек и Ивелин Попов.

Треньорът на пловдивчани Илиян Гаров пък шокира всички на базата в края на мача. Той извади нападателя Иво Казаков и на негово място на върха на атаката пусна много странно Мирослав Георгиев.

След тази рокада в играта на „канарчетата“ настъпи хаос и гостите се възползваха от това, реализирайки два късни гола чрез Иван Стоянов и Стоянчо Велинов в 92-ата и 95-ата минута.