Луд мач! Спартак Пд поведе на Локо 2 с 3:0, но след това трепери да устиска първото място

1

Спартак победи дубълът на Локомотив с 3:2 в среща от първия кръг на втория полусезон в Югоизточната Трета лига. Двубоят се игра на стадион „Пловдив“. Тодор Тодоров отбеляза хеттрик, а Иван Узунов и Мартин Хайдаров вкара за дубъла на Локо.

В 4-та минута Тодор Тодоров имаше изгоден шанс, но пропусна.

В 6-та минута Тодоров не сгреши и откри резултата след страхотен удар от дъгата на пеналта – 0:1.

След това последва удар на Александър Праматаров, който премина покрай вратата.

В 17-та минута Тодор Тодоров удвои преднината на Спартак, след като засече с пета центриране от корнер.

Три по-късно Тодоров оформи своя хеттрик, след като вкара директно от пряк свободен удар от близо 25 метра – 0:3.

В 26-та минута Локомотив намали, след като Иван Узунов реализира за 1:3.

Малко по-късно Тодоров уцели напречната греда.

В края на полувремето Тони Лесов излезе сам срещу Милушев, но уцели греда.

В 55-та минута Мартин Хайдаров отбеляза страхотен гол с удар от дистанция и намали изоставането на Локо – 2:3.

В 70-та минута съдията отсъди дузпа за Спартак за игра с ръка, но след това промени мнението си отмени дузпата.

С победата Спартак събра 49 точки и е на първата позиция, а Локо 2 е 12-ти с 26 точки.

В следващия кръг Спартак приема Димитровград на 25 февруари, а Локо 2 гостува на Ямбол.

Локомотив 2: Даниел Амбарцумян, Видол Сейменски, Пламен Петров, Тодор Нейчев, Станимир Празов, Васил Църцев, Росен Кръстев, Иван Узунов, Божидар Костадинов, Даниел Маджаров, Тони Лесов

Спартак: Кристиян Милушев, Петко Петков, Йордан Пейчинов, Владимир Айтов, Сами Мехмедов, Пламен Цончев, Цветелин Петров, Александър Праматаров, Георги Лазаров, Венцислав Гюзелев, Тодор Тодоров

ИЗТОЧНИК: ТРАФИКНЮЗ