Милиардери от Япония телефонираха на Наско Сираков: Изсипваме ти тези милиони, подпиши договора

7 Dni Sport06.02.2024
Левски, Пресконференция, Наско Сираков

Ръководството на Левски умува върху топ оферта за бразилската звезда на тима Уелтън, пишат колегите от „Мач Телеграф“.

На „Герена“ е пристигнала сериозна оферта от японски клуб, която е накарала „сините“ да се замислят върху продажбата на крилото.

Още преди дни се появи информации, че японци имат интерес към Уелтън, като сега те се опитват да изкушат играча с огромна заплата.

През последните месеци бразилският футболист беше следен от няколко клуба, включително и японският Гамба Осака, като не е ясно дали и сега този клуб иска да го привлече. Уелтън бе желан още от бразилския Ботафого и белгийския Стандард Лиеж.


За нас

7DniSport.bg е дело на хората, които докато работеха в едноименния вестник, той бе най-четения спортен всекидневник в България!

Ние си тръгнахме, когато видяхме, че идват гробокопачите!

Сега пак сме тук! С Вас, които искате истинска, а не ведомствена журналистика!

7DniSport.bg е част от 7 DNI MEDIA GROUP


КОНТАКТИ