ФК ЦСКА 1948 не успя да победи Добруджа в първата си контрола

7 Dni Sport15.01.2024
Пирин Благоевград - ФК ЦСКА 1948, Отбор

ФК ЦСКА 1948 и Добруджа завършиха наравно 1:1 в контролна среща, която беше първа за „червените“ по време на зимната им подготовка.

И двете попадения в мача на Градския стадион в Несебър паднаха през второто полувреме.

Отборът на Николай Панайотов откри резултата в 63-ата минута чрез Антонио Вутов, но четвърт час преди края на редовното време Преслав Йорданов изравни, а в оставащите минути други голове нямаше.

За добричлии това бе втора проверка, след като преди два дни тимът се наложи над дубъла на Черно море с 3:2. Следващият двубой на ФК ЦСКА 1948 е на 20 януари (събота) срещу Локомотив (Пловдив).