Мартин Минчев в игра за Ризеспор при равенство с Касъмпъша

7 Dni Sport26.12.2023
Спарта Прага, Мартин Минчев

Българският национал Мартин Минчев влезе като резерва в края за Ризеспор при равенството 2:2 като гост на Касъмпаша в мач от 18-ия кръг на турската Суперлига.

Минчев се появи на терена в 81-вата минута, като смяна в мача.

Домакините от Истанбул откриха резултата в 30-ата минута чрез Харис Хайрадинович. Гостите изравниха в добавеното време чрез Афолдо Гаич. В 60-ата минута Касъмпаша отново взе аванс след попадение на Нуно Да Коща. В 73-ата минута обаче отново Гаич вкара и оформи крайното 2:2.

Ризеспор е на седмо място в класирането с 26 точки, с три повече от заемащия девета позиция Касъмпаша. За двата тима това бе последен двубой през 2023 г. На 7 януари Мартин Минчев и съотборниците му приемат Хатайспор.

Автор: „Тема спорт“