Любо Пенев: Не знам дали ще водя Хебър догодина

Хебър Пазарджик - ЦСКА, Любослав Пенев

Треньорът на Хебър – Любослав Пенев, споедели мнението си за загубата на своя тим от Ботев Пловдив с 1:0 в последен мач за годината. Специалистът коментира и слуховете за негово напускане на Хебър.

„Коментира се, но е мога сега да отговоря дали ще продължа да съм начело на клуба. Футболистите и треньорите за сега сме част от футболен клуб Хебър.“

Пенев все пак поздрави своите футболисти за лицето, което показаха на терена.

„Изиграхме добър мач, но не вкарахме гол. Когато няма попадения се обезмисля работата във всички 90 минути. Поздравявам момчетата все пак, това е последен мач за календарната година. Догодина първенството продължава и давам една вискоа оценка за свършената работа.

Мисля, че играчите израстнаха индивидуално и колективно. В правилната посокоа сме това е начина. Има и много корекции, които трябва да направим, но това е един дълъг процес. Момчетата са сериозни професионаилисти, гледат много отговорно на нещата.“

Автор: „Гонг“