Филип Кръстев изгледа от пейката как ЛАФК продължи напред в плейофите на „МЛС“

7 Dni Sport27.11.2023
Сърбия - България, Иван Турицов, Георги Русев, Филип Кръстев

Българският национал Филип Кръстев не взе участие при победата на своя Лос Анджелис ФК с 1:0 като гост на Сиатъл Саундърс в четвъртфинален двубой от плейофите в MLS.

Пред повече от 30 хиляди души по трибуните на стадион „Люмен Фийлд“ в Сиатъл гостите стигнаха до успеха с гол на Денис Буанга в 30-ата минута, дошъл след подаване на Тимоти Тилтън.

Филип Кръстев започна мача от резервната скамейка, като така и не везе в игра за тима на Стив Черундоло.

По този начин тимът от Ел Ей си гарантира място на полуфините, където ще спори с Хюстън Дайнамо. Другият финалист в тазгодишния сезон в MLS ще бъде определен от сблъсъка между качествените отбори на Синсинати и Кълъмбъс Крю.

Автор: „Дспорт“