Септември удари Добруджа, бивши левскари блестят

IMG_1820

Септември София победи Добруджа Добрич с 2:0 в мач от 14-ия кръг на Втора лига. И двете попадения отбеляза бившият полузащитник на Левски Димитър Костадинов.

Столичани са първи във временното класиране с актив от 32 точки, на 4 пред втория Монтана. Добруджа е на пета позиция с 22 точки.

В 33-ата минута Здравко Димитров центрира от ъглов удар, Асен Георгиев засече с глава и свали към Димитър Костадинов, който от близка дистанция прати топката в мрежата за 1:0.

В 64-ата минута Здравко Димитров напредна добре през центъра и пусна извеждащо подаване към Димитър Костадинов, който с хубав удар в далечния ъгъл отново се разписа, оформяйки крайното 2:0.

Автор: „ДСпорт“