Филип Кръстев записа само пет минути при хикс на ФК ЛА

филип кръстев

Лос Анджелис ФК завърши наравно 1:1 при гостуването си на Ванкувър Уайткепс в мач от последния кръг на редовния сезон в МЛС. Българският национал Филип Кръстев влезе в игра в 85-ата минута на мача, когато замени Тимъти Тилман.

Канадският тим трябва да съжалява, че не успя да стигне до успеха, след като Райън Гоулд пропусна две дузпи. Шотландецът не успя да се разпише от бялата точка в 16-ата и 75-ата минути.

Лос Анджелис ФК поведе в резултата в 34-ата минута с гол на Денис Буанга. Малко преди да измине час игра Али Ахмед възстанови равенството.

Отборът на Филип Кръстев завърши на 3-о място в Западната конференция на МЛС с 52 точки. Ванкувър остана шести с 48 точки.

Автор: „Гонг“